Informace

14.10.2019

16. 10. Světový den výživy

Už tuto středu budeme mít zase důvod k oslavám; připomeňte si Světový den výživy něčím výživným. Ing. Iveta Klementová, krizová manažerka a referentka pro zdravotní politiku KHS StčK.

Celý článek

01.10.2019

1. října slaví svět 2 významné dny; Mezinárodní den seniorů a Světový den vegetariánství

Dneska pro vás máme dokonce 2 světové dny ve zdravotnictví - Mezinárodní den seniorů a Světový den vegetariánství. Ing. Iveta Klementová, krizová manažerka a referentka pro zdravotní politiku.

Celý článek

23.09.2019

2. ročník Hry proti AIDS v Kutné Hoře slavil velký úspěch

Interaktivní projekt primární prevence HIV/AIDS oslavil v Kutné Hoře 2. narozeniny. Ing. Iveta Klementová- krizová manažerka KHS StčK.

Celý článek

19.09.2019

V sobotu svět oslaví Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Přinášíme Vám informace k dalšímu významnému dni ve zdravotnictví, tentokrát zaměřené na naši mysl a řeč. Ing. Iveta Klementová - krizová manažerka a referentka pro zdravotní politiku KHS StčK.

Celý článek

01.08.2019

1.-7. 8. Světový týden kojení

Ode dneška si celý svět připomíná význam kojení v rámci světového týdne kojení. Krátký článek jsme si pro Vás připravili i my. Ing. Iveta Doskočilová - referentka pro zdravotní politiku KHS StčK.

Celý článek

01.07.2019

Den bezpečí v Berouně

Přinášíme Vám informaci o další krásné akci v našem kraji, které jsme se jako Krajská hygienická stanice mohli zúčastnit. Ing. Iveta Doskočilová - krizová manažerka a referentka pro zdravotní politiku KHS Stčk.

Celý článek

26.06.2019

České děti přibírají. Pětina z nich má problém s hmotností

KHS Středočeského kraje přináší zprávu z tiskové konference Ministerstva zdravotnictví ČR týkající se problematiky stále narůstající obezity dětí.

Celý článek

13.06.2019

Dnes si připomínáme Světový den dárcovství krve

Na 14. červen připadá každoročně Světový den dárcovství krve. KHS Středočeského kraje přináší informaci o historii i současnosti tohoto významného dne ve zdravotnictví. Ing. Iveta Doskočilová, zdravotní politika

Celý článek

24.05.2019

Květinový den 2019

Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se i letos zapojila do sbírky Ligy proti rakovině, kterou veřejnost zná díky symbolu měsíčku lékařského. Ing. Iveta Doskočilová - krizová manažerka a referentka pro zdravotní politiku KHS.

Celý článek

20.05.2019

Zahájení lázeňské sezóny v Poděbradech

I my jsme byli součástí zahájení lázeňské sezóny v Poděbradech. Sobotní odpoledne patřilo nejen stánku KHS. Ing. Iveta Doskočilová - krizová manažerka KHS.

Celý článek


1 2 3 4 5 6